Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Systemy przesuwne chowane w ścianę

System drzwi przesuwnych chowanych w ścianie bazuje na drzwiach wewnątrzlokalowych, bezprzylgowych – jedno lub dwuskrzydłowych firmy DRE.
Konstrukcję systemu stanowi kaseta zbudowana z metalowych kształtowników, w którą chowa się skrzydło podczas czynności „otwierania drzwi”.
.W chwili obecnej współpracujemy z dwiema firmami, które dostarczają gotowe rozwiązania systemów przesuwnych chowanych w ścianę przeznaczone do drzwi DRE : firmą Eclisse oraz firmą Leon.

Dobór systemu przesuwnego

Dystrybutor logo eclisse LEON logo
Zastosowanie Do drzwi wewnątrzlokalowych, bezprzylgowych jedno lub dwuskrzydłowych w dekorach DRE-Cell, folii 3D i NATURA
Nr aprobaty technicznej AT-15-8342/2010 AT-15-8307/2010
Skład zestawu Kaseta „125” wraz z okuciami, elementy ościeżnicowe w dekorach
DRE-Cell, folii 3D lub Natura -
dystrybuowane przez firmę Eclisse
Kaseta „125” wraz z okuciami, elementy ościeżnicowe w dekorach
DRE-Cell, folii 3D lub Natura -
dystrybuowane przez firmę Leon
Skrzydło drzwiowe przesuwne DRE – dystrybuowane przez firmę DRE
Sprzedaż i kontakt www.eclisse.pl/dre
tel. (58) 531-19-95
www.leon.info.pl
tel. (32) 363-33-15

Dobór skrzydła przesuwnego

Dobór skrzydła przesuwnego wraz z okuciami z kolekcji DRE odbywa się analogicznie jak dla systemów przesuwnych naściennych. Przy wyborze skrzydła należy pamiętać o konieczności wyboru uchwytu typu „naparstek”, który należy dodatkowo zakupić.